Ocean to pikuś (książka audio)

Ocean to pikuś (książka audio) - Łukasz Wierzbicki | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Łukasz Wierzbicki
WYMIAR
9,93 MB
NAZWA PLIKU
Ocean to pikuś (książka audio).pdf
ISBN
8233809115952

OPIS

Ocean to pikuś zabiera nas w zuchwały rejs przez Atlantyk. To opowieść o Aleksandrze Dobie, pełnym optymizmu i pogody ducha marzycielu, który w 2010 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent. Książka wpisana na „Złotą Listę” tytułów polecanych przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom. Każdy z was pewnego dnia pożegluje, jak ja, w nieznane. Chwycicie swoje wiosła. Spojrzycie na swoje oceany. Wspomnijcie wtedy moje przygody. Poczujecie być może, że towarzyszę wam w waszej podróży. To będzie tak,jakbyśmy wiosłowali razem. (fragment tekstu)

To oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o Aleksandrze Dobie, pełnym optymizmu i pogody ducha marzycielu, który w 2010 roku jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent. Ocean to pikuś, Łukasz Wierzbicki - audiobook CD mp3. Ocean to pikuś zabiera nas w zuchwały rejs przez Atlantyk.

Książka pełna jest barwnych i pełnych pozytywnej enrergii ilustracji Marcina ... Książka Ocean to pikuś autorstwa Wierzbicki Łukasz , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 26,49 zł . Przeczytaj recenzję Ocean to pikuś .

POWIĄZANE KSIĄŻKI