Nie wiem, gdzie jestem

Nie wiem, gdzie jestem - Gayle Forman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gayle Forman
WYMIAR
11,19 MB
NAZWA PLIKU
Nie wiem, gdzie jestem.pdf
ISBN
7063819280603

OPIS

Nowa powieść autorki bestsellerów "Wróć, jeśli pamiętasz", "Ten jeden dzień", "Zostaw mnie".Los splata drogi trojga obcych sobie ludzi.Freya jest młodziutką wokalistką, stojącą na progu sławy. Straciła głos podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Harun zamierza zerwać więzi z bliskimi, żeby pozostać wiernym sobie. Nathaniel przyleciał do Nowego Jorku z jednym małym plecakiem i desperackim planem. Nie ma nic do stracenia.Łączy ich strata.Nadzieja.Tęsknota.I miłość.Zanim dzień dobiegnie końca, ich głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, a oni przekonają się, że najlepszym lekarstwem na każdą stratę i tęsknotę jest drugi człowiek."Nie wiem, gdzie jestem" opowiada o ludziach, którzy zaufali miłości i dzięki niej odkryli swoją drogę. Niezrównana Gayle Forman ofiaruje swoim czytelnikom emocjonalne katharsis.Chwyta za serce (…) Dla czytelników gotowych na serię wstrząsów emocjonalnych."Hypable"Przepięknie napisana opowieść miłosna, trafi do serca każdego młodego człowieka, który stanął twarzą w twarz ze strachem i starcie przetrwał.Jacqueline Woodson, autorka powieści "Kryształowy księżyc"Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana autorka powieści dla młodzieży. Za "Jeśli zostanę" otrzymała dwie nagrody: 2009 NAIBA Book of the Year Award oraz 2010 Indie Choice Honor Award. Forman zajmuje się również dziennikarstwem, a jej teksty pojawiają się między innymi w "Seventeen", "Cosmopolitan" oraz "Elle". Mieszka w nowojorskim Brooklynie wraz z mężem i dwiema córkami.

Data zakończenia 2019-09-10 - cena 30,74 zł Nie wiem co będzie jutro Lyrics: Nie wiem co będzie jutro / Mam 33 lata i trochę mi smutno / Trochę bo ostatnio zapijam to wódką / Szukam dziewczyn na krótko / Czuję dumę tylko kiedy ... Nie wiem już sam Lyrics: Brak mi motywacji / Jestem obojętny jak Piłat / W dzień mi gaśnie słońce / Gdzie jest ta siła? / Choć coś robię, to ma praca / Błędna syzyfowa / Dla mnie ... Nie gnić w pracy i przerażeniu życiem, że nie można jej zmienić. Nie otaczać się powierzchownymi znajomymi.

Przeczytaj opis książki "Nie wiem, gdzie jestem" a także poznaj jej ocenę. Sprawdź też koniecznie recenzję "Nie wiem, gdzie jestem". Provided to YouTube by Sony Music Entertainment Nie Wiem Gdzie Jestem · Daria Zawialow A Kysz! (Deluxe Edition) ℗ 2016 Sony Music Entertainment Poland Sp.

POWIĄZANE KSIĄŻKI