Zbyt blisko

Zbyt blisko - Natalie Daniels | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalie Daniels
WYMIAR
3,71 MB
NAZWA PLIKU
Zbyt blisko.pdf
ISBN
7257752211149

OPIS

Connie i Ness poznały się w parku, w którym bawiły się ich dzieci. Okazało się, że są sąsiadkami, i wkrótce stały się nierozłączne.Kiedy rozpadło się małżeństwo Ness, Connie wspierała ją w trudnych chwilach, lecz to, co było zażyłą przyjaźnią, niepostrzeżenie przemieniło się w rodzaj obsesji. Przyjaciółka staje się obecna zawsze i wszędzie, a Connie nie ma nawet skrawka prywatnej przestrzeni ani czasu dla męża i dzieci. To staje się nie do zniesienia…Gdy w szpitalu psychiatrycznym Connie odzyskuje świadomość, dowiaduje się, że popełniła straszliwą zbrodnię. Ale ona nic nie pamięta - cierpi na amnezję dysocjacyjną. Jednak z pomocą psychiatry mozolnie dociera do prawdy…Ta pełna napięcia i szalonych zwrotów akcji opowieść o przyjaźni i zdradzie zachwyci czytelniczki "Sióstr" Claire Douglas i "Tej dziewczyny" Michelle Frances.Mrożąca krew w żyłach. Nie mogłam jej odłożyć.Rosanna Ley - autorka "Zatoki tajemnic"Natalie Daniels to pseudonim literacki znanej scenarzystki i aktorki Clary Salaman. Autorka mieszka w Londynie, ale ma też dom w Hiszpanii.

Bardzo dziękujemy za zaproponowanie nowego tematu! Po sprawdzeniu otrzymasz punkty! Książka Zbyt blisko - Daniels Natalie Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Francuski dramat "Zbyt blisko słońca" jest intrygującą opowieścią o lęku przed utratą bliskiej osoby. Laureatka Europejskiej Nagrody Filmowej Sylvie Testud wciela się tu w postać sędzi Sophie Picard.

Należy do gatunków: sensacja, thriller, psychologiczny. Książka Zbyt blisko liczy 352 stron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI