Spot, gdzie się schowało pięć żabek?

Spot, gdzie się schowało pięć żabek? - Eric Hill | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Hill
WYMIAR
3,82 MB
NAZWA PLIKU
Spot, gdzie się schowało pięć żabek?.pdf
ISBN
4268870121717

OPIS

Nareszcie w Polsce! Brytyjska seria książek o przygodach pieska Spota to klasyka literatury dziecięcej, która już od niemal 40 lat wprawia w zachwyt najmłodszych czytelników Tym razem możesz zajrzeć pod filcowe klapki i pomóc Spotowi znaleźć jego skaczących przyjaciół. Pełna niespodzianek pierwsza książka o liczbach dla Twojego dziecka.

Tylko gdzie są żabki? Za płotem? Za krzaczkiem? A może w stawie? Żabki ukryły się za różnymi materiałowymi elementami. W ten sposób maluch poznaje też nowe faktury. Spot, gdzie się schowało pięć żabek? ISBN 978-83-66117-80-8 (oprawa twarda) : Miejsce wydania Warszawa : Wydawnictwo Mamania, Rok wydania 2019.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. SPOT, GDZIE SIĘ SCHOWAŁO PIĘĆ ŻABEK? Tym razem Spot poszukuje żabek. Jest ich aż pięć! Schowały się w bardzo dobrze i trochę czasu minie, zanim je odnajdziemy! Po drodze spotkamy 3 króliki oraz tajemniczy płot, wysoki krzak.

POWIĄZANE KSIĄŻKI