Płomień serca

Płomień serca - Orson Scott Card | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Orson Scott Card
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Płomień serca.pdf
ISBN
3252858540525

OPIS

Klasyczna opowieść fantasy, utkana z wątków historii, mitu i baśni.Peggy jest Żagwią, potrafi spojrzeć w płomień jaśniejący w sercu każdego człowieka. Chroni Alvina Stwórcę od chwili narodzin - od dnia, kiedy Niszczyciel pierwszy raz spróbował go zabić.Jednak przeznaczenie pchnęło ich na różne szlaki. Alvin ruszył na północ, gdzie jego zdolności uważane są za czarnoksięstwo, a korzystanie z nich karane jest śmiercią. Peggy pociągnęła na południe, gdyż zobaczyła w przyszłości straszliwą wojnę i zniszczenie. Tylko jedna ścieżka prowadzi przez chaos wojny, a misją Peggy jest przeprowadzenie świata tą ścieżką ku pokojowi.Orson Scott Card (ur. 1951) – jeden z najbardziej popularnych autorów science fiction. Zadebiutował w wieku 26 lat opowiadaniem "Gra Endera"; zostało ono później rozbudowane do rozmiarów powieści, która zapoczątkowała jeden z najpopularniejszych cykli powieściowych autora - "Sagę o Enderze". Równie popularną i powiązaną z nią fabularnie jest "Saga Cienia". "Płomień serca" to piąty tom cyklu "Opowieść o Alvinie Stwórcy".

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Data wydania: 2003-03-01 Kategoria: Fantasy/SF ISBN: 83-7337-319-5 Liczba stron: 304. Ocena: 4.25 (4 głosów) 4.25 4 Inne wydania: ... Fioletowy płomień służy do transformacji teraźniejszości i zmiany przeznaczenia na to, które jest zgodne z Planem Bożym.

Peggy jest Żagwią, potrafi spojrzeć w płomień jaśniejący w sercu każdego człowieka. Chroni Alvina Stwórcę od chwili narodzin - od dnia, kiedy Niszczyciel pierwszy raz spróbował go zabić. Snapchat - co oznaczają emotki: klepsydra, serce, płomienie, minki? 2016-12-21 16:04.

POWIĄZANE KSIĄŻKI