Pociąg do Miejsc Niemożliwych

Pociąg do Miejsc Niemożliwych - P.G. Bell | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
P.G. Bell
WYMIAR
6,91 MB
NAZWA PLIKU
Pociąg do Miejsc Niemożliwych.pdf
ISBN
6337232073449

OPIS

Pociąg, który jedzie przez nieprawdopodobne miejsca. Chłopiec uwięziony w kuli śnieżnej. I dziewczynka, która za moment wyruszy w podróż życia… Pewnej nocy Suzy budzi się nagle i ze zdumieniem odkrywa, że do jej domu wjechał… pociąg! To magiczny ekspres, który wyrusza w podróż do Miejsc Niemożliwych! Gotowi na niezwykłą podróż? Świat dziewczynki wywraca się do góry nogami, kiedy otrzymuje zadanie dostarczenia przedziwnej przesyłki do złowrogiej czarownicy, lady Crepusculi… Suzy z przerażeniem odkrywa, że losy magicznej krainy mogą zależeć właśnie od niej. A to, że trolle zbudowały linię kolejową właśnie przez jej dom, wcale nie będzie w tym wszystkim najdziwniejsze! Shortlista Waterstones Children's Book Prize 2019 Longlista Branford Boase Award 2019 Wybór Summer Reading Challenge 2019

Jej wymiary to 140x205. Pociąg, który jedzie przez nieprawdopodobne miejsca. Chłopiec uwięziony w kuli śnieżnej.

I dziewczynka, która za moment wyruszy w podróż życia… Pewnej nocy Suzy budzi się nagle i ze zdumieniem odkrywa, że do jej domu wjechał… pociąg! To magiczny ekspres, który wyrusza w podróż do Miejsc ... Pociąg do Miejsc Niemożliwych | Pewnej nocy Suzy budzi się nagle i ze zdumieniem odkrywa, że do jej domu wjechał… pociąg! To magiczny ekspres, który wyrusza w podróż do Miejsc Niemożliwych! Gotowi na niezwykłą podróż? | Dla dzieci \ 9-12 lat Dla dzieci \ 6-9 lat Wszystkie tytuły | Mądre książki dla mądrych rodziców. Kup teraz na Allegro.pl za 24,83 zł - Pociąg do Miejsc Niemożliwych z miasta Warszawa. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI