Lewis Barnavelt na tropie tajemnic. Duch w lustrze

Lewis Barnavelt na tropie tajemnic. Duch w lustrze - John Bellairs | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Bellairs
WYMIAR
6,77 MB
NAZWA PLIKU
Lewis Barnavelt na tropie tajemnic. Duch w lustrze.pdf
ISBN
3005988854110

OPIS

Kultowa seria powieści grozy dla młodych czytelników. Na podstawie pierwszego tomu, „Zegar czarnoksiężnika”, nakręcono znakomity film w gwiazdorskiej obsadzie. Lewis wyjeżdża wraz z wujem w podroż po Europie, a Rose – z powodu skręconej nogi – musi zostać w domu. Tymczasem pani Zimmermann zaczyna widywać w lustrze… ducha! Kim jest i dlaczego ukazuje się właśnie jej? Przed bohaterkami stoi perspektywa podróży w czasie? Dokąd trafią i jakie będą miały zadanie do wykonania? I najważniejsze – czy uda im się wrócić…?

Duch w lustrze - John Bellairs, Brad Strickland. Tytuł: Lewis Barnavelt na tropie tajemnic.

Duch w lustrze Autor: John Bellairs, Brad Strickland Wydawnictwo: Mamania Seria: Lewis Barnavelt na tropie tajemnic ISBN: 9788366329010 Tytuł oryginału: Ghost in the Mirror Język oryginału: angielski Książka Lewis Barnavelt na tropie tajemnic. Zegar czarnoksiężnika autorstwa Bellairs John , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,99 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI