Jak się dobrze sprzedać

Jak się dobrze sprzedać - Napoleon Hill | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Napoleon Hill
WYMIAR
12,71 MB
NAZWA PLIKU
Jak się dobrze sprzedać.pdf
ISBN
3648538732164

OPIS

Niewielu opanowało sztukę sprzedaży tak doskonale, jak Napoleon Hill. To nie tylko znany na całym świecie autor bestsellerowych książek, ale też prawdziwa legenda w kręgach biznesowych. Hill uczył sztuki sprzedaży i tworzył na tyle skuteczne programy kursów doskonalących tę umiejętność, że diametralnie odmieniały losy przedsiębiorstw zmagających się z trudnościami, zwielokrotniając ich dochody.Książka Jak się dobrze sprzedać wykorzystuje liczne prace Hilla dotyczące mistrzowskiej sprzedaży szczególnie zaś jego genialne, ponadczasowe dzieło Myśl i bogać się. Przedstawia bardzo interesujące, ciekawe studia przypadków oraz historie z owych prac wyłonione, ale też materiały spisane z jego nagrań, przemówień oraz wykładów. Jak się dobrze sprzedać nawiązuje również do książek, inspirowanych filozofią Hilla, innych cenionych autorów. I co istotne – została ona uzupełniona o współczesne komentarze oraz aktualne zjawiska i przykłady ze współczesnego świata biznesu.Niezależnie od tego, kim jesteś i co robisz, za każdym razem, gdy kogoś spotykasz, wyjaśniasz jakąś koncepcję, rozmawiasz przez telefon lub Skype’a czy dzielisz się swoją opinią – sprzedajesz to, co masz najcenniejszego: samego siebie. Nieważne, czy osobiście zajmujesz się sprzedażą, czy też sprzedajesz swoją osobowość, powinieneś przyswoić cenne lekcje oraz sprawdzone techniki, które znajdziesz w tej książce. Przeczytawszy ją, skonstatujesz, jak jest cenna i pożyteczna.

To nie tylko znany na całym świecie autor bestsellerowych książek, ale też prawdziwa legenda w kręgach biznesowych. Hill uczył sztuki sprzedaży i tworzył na tyle skuteczne programy kursów doskonalących tę umiejętność, że diametralnie odmieniały losy przedsiębiorstw zmagających się z trudnościami ... Jak sprzedać samochód używany szybko, aby na nim nie stracić? Niestety, często jest to niemożliwe, bo szybka sprzedaż, to z reguły pozbycie się pojazdu poniżej jego wartości rynkowej.

Sprzedaż wymaga ciągłego doskonalenia się przez metodę prób i błędów.Nie zawsze wychodzi tak jak zaplanujemy sobie.Kiedy miałam sprzedać produkt całkiem nowy który dopiero wchodził na rynek nie miałam żadnego problemu bo to oczywiste że każdy klient chce ... Aby dobrze się sprzedać niezbędne jest uzmysłowienie sobie, jakie wartości są powszechnie cenione. Na pierwszy plan wysuwają się takie cechy jak np.

POWIĄZANE KSIĄŻKI