I więcej nic nie pamiętam

I więcej nic nie pamiętam PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
I więcej nic nie pamiętam.pdf
ISBN
3640388079101

OPIS

Adina Blady-Szwajgier, później Irena (Inka) Świdowska (1917-1993), lekarka o lewicowych przekonaniach, łączniczka Żydowskiej Organizacji Bojowej, uczestniczka Powstania Warszawskiego.Swoje wspomnienia spisała pod koniec lat 80, za namową Marka Edelmana, będąc jego pacjentką w łódzkim szpitalu. Ukazały się po raz pierwszy w podziemnych „Zeszytach Niezależnej Myśli Lekarskiej”. Kolejne edycje nastąpiły w latach 1993 i 2010. Teraz do zapisu pamięci Autorki dodany został Jej wiersz, a także posłowie córki, Aliny Świdowskiej, oraz krótkie biogramy tych osób, o których więcej wiadomo.

Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania. Książkę ciężko odróżnić od nowej pozycji. Książka I więcej nic nie pamiętam - Blady-Szwajger Adina Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h I więcej nic nie pamiętam book.

pracowała jako lekarz-stażysta na oddziale wewnętrznym szpitala dla dzieci im. I więcej nic nie pamiętam (Adina Blady-Szwajgier). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jeśli jednak zamówisz większą ilość takiego produktu, może się okazać, że nie mamy aż tylu egzemplarzy dostępnych 24h i będziesz musiał poczekać na niego dłużej niż 24h, o czym poinformujemy Cię w osobnym e-mailu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI