Era supernowej (książka audio)

Era supernowej (książka audio) - Liu Cixin | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Liu Cixin
WYMIAR
9,18 MB
NAZWA PLIKU
Era supernowej (książka audio).pdf
ISBN
4446480542740

OPIS

Autor bestsellerowego Problemu trzech ciał.Do Ziemi dociera zabójcze radioaktywne promieniowanie odległej o osiem lat świetlnych supernowej. Naukowcy z przerażeniem odkrywają, że w jego wyniku wszyscy ludzie w wieku powyżej trzynastu lat umrą w ciągu roku. Rozpoczyna się gorączkowy wyścig z czasem. Dorośli muszą jak najszybciej przekazać dzieciom całą wiedzę o zarządzaniu światem, żeby ludzka cywilizacja mogła przetrwać.Dzieci, które bez przerwy myślą tylko o zabawie, nie przejmują się jednak zbytnio dziedzictwem swoich rodziców. Najbardziej cieszy je nieograniczony dostęp do technologii i broni – od karabinów do pocisków balistycznych. Przyszłość rodzaju ludzkiego maluje się w czarnych barwach...

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Audiobook + książka Era supernowej, Liu Cixin. MP3.

Lubię jednak dziwaczny sposób prowadzenia narracji i trochę naiwności w sposobie myślenia. Zastanawiam się co tak naprawdę chciał Cixin przekazać w tej książce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI