Czy mogę się przytulić?

Czy mogę się przytulić? - Eoin McLaughlin | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eoin McLaughlin
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Czy mogę się przytulić?.pdf
ISBN
3731456780693

OPIS

Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? Zachwycająca treścią i formą – z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej – obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…?

Zachwycająca treścią i formą - z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej - obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…? Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? "Czy mogę się przytulić?" to kolejna książeczka od @wydawnictwomamania która skradła nasze serca 💙 Poznajemy żółwia i jeżyka, którzy bardzo chcieli znaleźć przyjaciela, kogoś kto po prostu mógłby ich przytulić.

O przytulaniu na dwa sposoby. Spotkali się. Historia skonstruowana jest tak, że możemy ją czytać z dwóch stron, wzruszający finał znajduje się dokładnie pośrodku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI