Czy mogę się przytulić?

Czy mogę się przytulić? - Eoin McLaughlin | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eoin McLaughlin
WYMIAR
12,21 MB
NAZWA PLIKU
Czy mogę się przytulić?.pdf
ISBN
3897531535599

OPIS

Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? Zachwycająca treścią i formą – z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej – obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…?

Rok wydania: 2019. Od wydawcy: "Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? A jak czuje się żółw, którego nikt nie chce przytulić, bo ma zbyt twardą skorupę? Zachwycająca treścią i formą - z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej ... Czy mogę się przytulić to wyjątkowa książka nie tylko o przytulaniu, ale o potrzebie bycia zrozumianym i potrzebnym.

Zachwycająca treścią i formą - z jednej strony poznajemy jeża, z drugiej - obserwujemy żółwia. A co się dzieje, kiedy oba światy się spotkają…? Jak czuje się jeż, którego nikt nie chce przytulić, bo za bardzo kłuje? "Czy mogę się przytulić?" to kolejna książeczka od @wydawnictwomamania która skradła nasze serca 💙 Poznajemy żółwia i jeżyka, którzy bardzo chcieli znaleźć przyjaciela, kogoś kto po prostu mógłby ich przytulić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI