1000 pierwszych szeptów

1000 pierwszych szeptów - Aniela Wilk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aniela Wilk
WYMIAR
9,95 MB
NAZWA PLIKU
1000 pierwszych szeptów.pdf
ISBN
7470172008051

OPIS

Jak wiele przeciwności losu może jeszcze znieść młoda dziewczyna? Odejście ojca, choroba i śmierć mamy, przeprowadzka do nowego miejsca, zwariowana babka, agresywny brat… Kiedy Lila poznaje Miłosza, przystojnego jak diabli mężczyznę, i nawiązuje z nim płomienny romans, wydaje się, że jej życie zacznie się wreszcie układać, że los właśnie rozdał nowe karty… Nic bardziej mylnego. W najmniej spodziewanym momencie przeszłość puka do drzwi młodych bohaterów „Tysiąca pierwszych szeptów” i nie pozwala zaznać ukojenia, zmuszając do konfrontacji z demonami z minionych lat. Nagle wszystko wywraca się do góry nogami.

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Recenzje książek, zapowiedzi, patronaty, rekomendacje, wywiady, konkursy :) Społeczność . Ranking czytelników ; Oficjalne recenzje 245 1 0 %a Tysiąc pierwszych szeptów / %c Aniela Wilk.

Kiedy Lila poznaje Miłosza, przystojnego jak diabli mężczyznę, i nawiązuje z nim płomienny romans, wydaje się, że jej życie ... 1000 pierwszych szeptów. Autor Aniela Wilk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI