Wysoko wrażliwi i miłość

Wysoko wrażliwi i miłość - Elaine N. Aron | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elaine N. Aron
WYMIAR
5,29 MB
NAZWA PLIKU
Wysoko wrażliwi i miłość.pdf
ISBN
3763600644861

OPIS

Książka Wysoko wrażliwi w miłości pozwoli ci przemienić zbytnią wrażliwość w siłę napędową dla twojego związku!Gdzie należy cię szukać na imprezie? Na środku parkietu czy gdzieś z boku pod ścianą? Wolisz spędzić wieczór otoczony ludźmi czy w domowym zaciszu z książką i kubkiem herbaty?Jeśli masz wrażenie, że odczuwasz emocje intensywniej niż inni, jeśli unikasz ciągłych wrażeń i skoków adrenaliny, to prawdopodobnie jesteś osobą wysoko wrażliwą, niezrozumianą przez społeczeństwo i definiowaną jako znerwicowany odludek.A co, jeśli do tego wszystkiego dojdzie miłość?Niewykluczone, że jesteś wśród 20% ludzi wysoko wrażliwych i to właśnie ciebie dotyka ryzyko życia w nieszczęśliwym związku. Jednak twój wyjątkowo czuły układ nerwowy może przynieść więcej korzyści, niż przypuszczasz. Zrozumienie swojej wrażliwości zaoszczędzi ci skomplikowanych i bolesnych relacji.Autorka — psychoterapeutka, sama będąca też osobą wysoko wrażliwą — pokazuje, jak zidentyfikować tę cechę u siebie, jak sobie z nią radzić oraz jak ją wykorzystać, aby stworzyć trwały związek. Jeżeli boisz się miłości i natężenia swoich uczuć, nie akceptujesz tego, że za bardzo się angażujesz albo tego, twój partner jest mniej wrażliwy niż ty, to ta książka pozwoli odetchnąć ci z ulgą.

I nie ma w tym nic złego, tyle że świat, w którym żyjesz, jest dostosowany do ludzi o zdecydowanie innych potrzebach niż twoje. ... Książka „Wysoko wrażliwi i miłość" to wyjątkowy zbiór wiedzy o WWO, zawarty aż na 448 stronach.

Jednak twój wyjątkowo czuły układ nerwowy może przynieść więcej korzyści, niż przypuszczasz. Książka „wysoko wrażliwi i miłość" jest to naprawdę niesamowita książka. Można powiedzieć że znajdziemy w niej dużo odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI