Wyprawa

Wyprawa - Marek Kamiński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Kamiński
WYMIAR
5,29 MB
NAZWA PLIKU
Wyprawa.pdf
ISBN
4881423150252

OPIS

Wyrusz na wyprawę, by odkryć samego siebie!Dwa bieguny Ziemi w ciągu roku, przejście przez Grenlandię i Pustynię Gibsona, zdobycie Mount Vinson, Kilimandżaro i Huayna Potosi w Andach, wyprawa Solo TransAntarctica, dwukrotne przepłynięcie jachtem Atlantyku, projekt Wisła…Tego wszystkiego dokonał jeden człowiek. Jak to możliwe?Mamy w sobie ogromne zasoby energii, która pozwala planować wielkie rzeczy i działać w najtrudniejszych, najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Ta książka uczy, jak spożytkować tę energię na co dzień. Pokazuje, jak uchwycić sens życia, zwłaszcza w tych momentach, kiedy zaczynamy go tracić.Marek Kamiński, najwybitniejszy polski podróżnik, w zderzeniu z samotnością i ekstremalnymi warunkami poznał własne ograniczenia i możliwości. Tę praktyczną wiedzę wciela w życie. Skorzystaj z jego wyjątkowego doświadczenia i wyrusz na wyprawę. Nawet jeśli będzie nią ta najtrudniejsza – do własnego wnętrza.Marek Kamiński – podróżnik i filozof, przedsiębiorca, mówca motywacyjny, autor książek. Jako pierwszy człowiek w historii zdobył oba bieguny Ziemi w jednym roku. Ostatnio opublikował: Idź własną drogą.

Po pierwsze realizowane tylko w małych grupach od kilku do kilkunastu osób. - wyprawy i wycieczki krojone "na miarę", czyli dostosowane do założeń oraz wymaganego standardu grupy i Uczestników, - wyjazdy grupowe, imprezy typu incentive, motywacyjne, integracyjne, - wyprawy i wycieczki tematyczne, np. dla grup "Morsów", wokół obserwacji zaćmień Słońca i inne. Wyprawy krzyżowe to okres 200 lat walk chrześcijan z muzułmanami o panowanie w Jerozolimie.

Gruzja była w Solistowym menu od samego początku. Chyba każdy kto tam był zakochał się w tym kraju.

POWIĄZANE KSIĄŻKI