Przeznaczenie i pierwszy pocałunek

Przeznaczenie i pierwszy pocałunek - Kasie West | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kasie West
WYMIAR
12,95 MB
NAZWA PLIKU
Przeznaczenie i pierwszy pocałunek.pdf
ISBN
2748687357740

OPIS

Lancey Barnes, odkąd tylko pamięta, marzy o byciu aktorką. Kiedy dostaje szansę na zagranie w hollywoodzkim filmie, nie waha się ani chwili. Jej największe marzenie właśnie się spełnia!Jednak Lancey szybko zauważa, że życie w świetle reflektorów ma swoje ciemne strony…Rozczarowują ją codzienne trudności gwiazd filmowych. Trudno zaprzyjaźnić się z innymi aktorami, straciła gdzieś cały zapał… a jej tata znalazł jej korepetytora, chłopaka zupełnie jak z chóru kościelnego, który teraz ma pomóc jej w nauce. Że co?...Co gorsza ktoś – nie wiadomo kto – próbuje zaszkodzić Lancey.Wszystko wymyka się spod kontroli, a jedyną osobą, na którą dziewczyna może liczyć – niezależnie od tego, czy chodzi o odkrycie zagadki, kto chce ją zniszczyć, czy o wyrwanie ze stanu aktorskiej niemocy – jest Donavan.Lancey wie, że nie może się poddać, ale po raz pierwszy w życiu zastanawia się, czy to prawda, że najlepsze scenariusze pisze życie…

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Oprawa miękka: Wydanie: pierwsze ISBN: 978-83-722-9850-8 EAN: 9788372298508 Tytuł oryginalny: Fame, Fate, And The First Kiss Liczba stron: 383 Format: 143x204mm Cena katalogowa: 37,90 zł Tłumaczenie: Jarosław Irzykowski Książka Przeznaczenie i pierwszy pocałunek do kupienia na multiszop.pl za jedyne 7,58 zł (Rabat 80%). Autor: Kasie West, wydawnictwo: Feeria. Lancey Barnes, odkąd tylko pamięta, marzy o byciu aktorką.

Użytkownik KsiazkowaPanna wgrał ten materiał 20 miesiące temu. Od tego czasu zobaczyło go już 576 osób, 348 z nich pobrało dokument.

POWIĄZANE KSIĄŻKI