[OUTLET] Dzień w ZOO. Książeczka-kolorowanka

[OUTLET] Dzień w ZOO. Książeczka-kolorowanka PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Dzień w ZOO. Książeczka-kolorowanka.pdf
ISBN
1977854739895

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Gdzie mieszkają hipopotamy? Ile waży orangutan? Jak długo śpi leniwiec? Które zwierzę lądowe jest największe? Dlaczego koala przytula się do drzew? I czy kangury potrafią pływać?Odpowiedzi znajdziecie w tej niewielkiej książeczce, którą możecie samodzielnie pokolorować tak, jak podpowiada Wam wyobraźnia. Do kolorowania możecie używać kredek, flamastrów i farb.Niewielkie rozmiary i poręczne opakowanie sprawią, że książeczka zmieści się w torbie każdej mamy, dzięki czemu możesz ją wszędzie ze sobą zabrać.Poznawaj świat, koloruj, baw się i zbierz je wszystkie!Przy zakupie wszystkich 4 tytułów z serii (Dzień z życia księżniczki, Dzień na wsi, Dzień w ZOO, Dzieciaki-zwierzaki na wsi) w ilości po 5 szt. książeczki mogą być zapakowane w ozdobny karton-ekspozytor.

Monumi - Zobacz wszystkie produkty tego producenta. Napisz recenzję ... Dzień w ZOO.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dzień w ZOO. Książeczka-kolorowanka już od 6,38 zł - od 6,38 zł, porównanie cen w 18 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI