Nie szukaj mnie

Nie szukaj mnie - Clare Mackintosh | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clare Mackintosh
WYMIAR
9,39 MB
NAZWA PLIKU
Nie szukaj mnie.pdf
ISBN
4067764942845

OPIS

Czasami lepiej trzymać się kłamstw. Prawda mogłaby cię zabić…Policja twierdzi, że to było samobójstwo. Anna podejrzewa, że morderstwo. Komu uwierzysz?Prawa do książki sprzedano do ponad 20 krajów!Dokładnie przed rokiem Caroline Johnson postanowiła ze sobą skończyć. Było to wstrząsające samobójstwo, wierna kopia tego, które kilka miesięcy wcześniej popełnił jej mąż. Ich córka Anna od tamtej pory bezskutecznie usiłuje pogodzić się z utratą rodziców. Dziś sama ma dziecko i tęskni za matką bardziej niż kiedykolwiek. Zaczyna zadawać sobie pytania, chce wiedzieć, jak naprawdę zginęli rodzice, ale grzebiąc w ich przeszłości, naraża się na ogromne niebezpieczeństwo. Niektórych poszukiwań lepiej nie zaczynać…Clare Mackintosh, autorka bestsellerów "Widzę cię" i "Pozwolę ci odejść" powraca z mrożącą krew w żyłach, pełną zwrotów akcji powieścią, od której nie oderwiecie się aż do wstrząsającego zakończenia.Wielki talent! Lee Child, brytyjski pisarz, autor cyklu powieści sensacyjnychFabuła dopięta na ostatni guzik, powieść emocjonująca i wstrząsająca. Zakończenia "Nie szukaj mnie" nie odgadniecie do ostatniej strony.Paula Hawkins, autorka "Dziewczyny z pociągu"Porywająca, zaskakująca i totalnie przewrotna. UWIELBIAM! Alice Feeney, autorka "Czasami kłamię"Clare Mackintosh ponownie trafiła w dziesiątkę. "Nie szukaj mnie" to emocjonalny odjazd z niebywałymi zwrotami akcji. Fiona Barton, autorka "Wdowy"Genialna. Pełna napięcia, zaskakująca, ale też chwytająca za serce i ujmująca wrażliwością… Niby właśnie tego spodziewałam się po autorce, ale każda jej powieść jest jeszcze lepsza od poprzedniej. Gillian McAllister, autorka "Wszystkiego oprócz prawdy"Clare Mackintosh ponownie wychodzi na prowadzenie. Błyskotliwa, pełna zaskoczeń opowieść o toksycznej rodzinie. Po ostatnim zdaniu wciąż nie mogę się pozbierać. Erin Kelly, autorka "Broadchurch"Zaskakująca i pełna zwrotów akcji.Shari Lapena, autorka "Pary zza ściany"

Nie szukaj, samo znajdzie, zawsze wierzyłem mocno ... "Szukaj mnie"Autor tekstu: Marek Dagnan Kompozytor: Seweryn KrajewskiProdukcja muzyczna Kuba GalińskiNagrano w studio: Piwnica u GalińskiegoTeledysk:Autor sc... wielu miesięcy, krzyczącą nie tyle z przerażeniem, co ze złością zmieszaną z ogromnym smutkiem, takim, który wyciska łzy największym przeciwnikom jakichkolwiek emocji. Krzyczała na wysokiego mężczyznę stojącego naprzeciw niej, plecami do mnie.

Twe pocałunki już wcale nie pomogły Już nie nabiorę się, bo bym oszalał. Walizki za drzwi wystawione, Szukaj mnie ,cierpliwie dzień po dniu...bo nie wiem... Szukaj mnie Cierpliwie dzień po dniu Staraj się podążać moim śladem Szukaj mnie Bo sama nie wiem już Bo nie wiem kiedy sama się odnajdę Wśród siedmiu dni tygodnia Jednakich tak Tańczących deszczu kroplach Zawodów łzach Po lustra obu stronach W nowych wciąż marzeniach Gdzie jestem, gdzie mnie nie ma Już nie bardzo wiem Szukaj mnie "Nie szukaj mnie" to emocjonalny odjazd z niebywałymi zwrotami akcji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI