Ławeczka księżnej Daisy

Ławeczka księżnej Daisy - Gabriela Anna Kańtor | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Gabriela Anna Kańtor
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Ławeczka księżnej Daisy.pdf
ISBN
4747643171666

OPIS

Scena jak z bajki: młodziutka, urocza dziewczyna tańczy na balu z przystojnym księciem. Rozmawiają. Nieoczekiwanie on prosi ją o rękę, a ona – rezolutnie i odważnie, jak na owe czasy – odpowiada:– Ależ ja nie kocham pana!– Nie szkodzi – zapewnia ją niezrażony amant. – Miłość przyjdzie po ślubie.Śliczna tancerka to angielska arystokratka, Daisy West, najpiękniejsza wśród Debiutantek w tym sezonie, a on – to książę pszczyński Hans Hochberg, spadkobierca niemałej fortuny. Jest rok 1891, wiktoriański Londyn.I druga scena, współczesna: dziennikarka Lenka Rejnicz w nieprzyjemnych okolicznościach traci pracę w warszawskiej redakcji. Rozżalona i wściekła wsiada w samochód i jedzie na południe, byle dalej, byle szybciej. Przypadkiem zatrzymuje się na płatnym parkingu w niewielkiej Pszczynie, idzie na pobliski, prześwietlony majowym słońcem rynek.Postanawia odpocząć, siada na Ławeczce księżnej Daisy i…Tak rozpoczyna się ta opowieść.

Data zakończenia 2020-07-15 - cena 23,82 zł Kilka słów o książce pt. "Ławeczka księżnej Daisy" Scena jak z bajki: młodziutka, urocza dziewczyna tańczy na balu z przystojnym księciem.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI