Zamachowcy

Zamachowcy - Krzysztof Jóźwik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Jóźwik
WYMIAR
7,20 MB
NAZWA PLIKU
Zamachowcy.pdf
ISBN
3479140286965

OPIS

Prawda ma zawsze drugie dnoTajemniczy zleceniodawcy wynajmują za duże pieniądze troje profesjonalistów mających przygotować ataki terrorystyczne, które doprowadzą do przewrotu politycznego w Polsce. Były tajny agent, genialny informatyk i piękna manipulatorka zmagają się z przeciwnościami losu oraz specjalną grupą śledczą CBŚ, aby wykonać zlecenie. Czy im się uda?Bezkompromisowy thriller polityczny o tym, czy warto łamać reguły gry.Krzysztof Jóźwik – fascynuje go twórczość pisarzy iberoamerykańskich, fantastyka i powieść akcji. Jeśli chodzi o rodzimą literaturę, jest zauroczony pracami Marcina Ciszewskiego, Remigiusza Mroza i Jarosława Grzędowicza. Tata dwójki dzieci, miłośnik aktywnego spędzania czasu.

Bomba oddaje mechanizm zegarowy Jaworskiemu, a zabiera od Szypuły woreczek z materiałem wybuchowym. W czwartek 21 stycznia rano w Bagdadzie przeprowadzono dwa ataki bombowe. Na zatłoczonym targu swoje ładunki odpalili zamachowcy-samobójcy.

A dzieje się niepotykanie wiele. Obok głównego wątku związanego z przygotowywaniem i realizacją zamachów, dochodzą wątki pobocze, które stanowią ... Zamachowcy z Barcelony mogą jechać przez Polskę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI