Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Zębastyczni przyjaciele. Tom 2

Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Zębastyczni przyjaciele. Tom 2 - Anna Wilson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wilson
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Zębastyczni przyjaciele. Tom 2.pdf
ISBN
7664570715724

OPIS

Vladek – najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci. Rodzina Vladka mieszka w starym, ponurym domu. Ten klan od wieków jest nazywany najodważniejszą wampirzą rodziną na świecie, jednak jak to często bywa, z jednym, małym wyjątkiem – Vladkiem. Wampirek nie pasuje do pozostałych członków rodziny, w ogóle nie jest odważny, a można nawet powiedzieć, że jest nieco nieśmiały i strachliwy. Vladek nie chce budzić w ludziach strachu, a wręcz przeciwnie, jego największym marzeniem jest znaleźć prawdziwych przyjaciół! Co więcej, mały wampirek wie, gdzie najlepiej ich poszukać – w szkole! Chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądać szkolne życie Vladka i czy mały wampirek odnajdzie się wśród ludzi? Koniecznie sięgnij po książki z serii Vladek – najmilszy wampirek na świecie. W tej części poznacie dalsze, szkolne przygody Vladka, dowiecie się, czy wciąż uda mu się utrzymać w tajemnicy przed wampirzą rodziną fakt przyjaźni z ludźmi i chodzenia do szkoły.

Czytelnicy: 4 Opinie: 0 + Dodaj na półkę Kup książkę. Vladek najmilszy wampirek na świecie.

Ten klan od wieków jest nazywany najodważniejszą wampirzą rodziną na świecie, jednak jak to często bywa, z jednym, małym wyjątkiem - Vladkiem. Wampirek nie pasuje do pozostałych członków rodziny, w ogóle nie jest odważny, a można nawet ... Tytuł: Vladek - najmilszy wampirek na świecie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI