Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka. Tom 4

Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka. Tom 4 - Anna Wilson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wilson
WYMIAR
10,63 MB
NAZWA PLIKU
Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Najmilsza niespodzianka. Tom 4.pdf
ISBN
6723097021407

OPIS

Vladek – najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci. Rodzina Vladka mieszka w starym, ponurym domu. Ten klan od wieków jest nazywany najodważniejszą wampirzą rodziną na świecie, jednak jak to często bywa, z jednym, małym wyjątkiem – Vladkiem. Wampirek nie pasuje do pozostałych członków rodziny, w ogóle nie jest odważny, a można nawet powiedzieć, że jest nieco nieśmiały i strachliwy. Vladek nie chce budzić w ludziach strachu, a wręcz przeciwnie, jego największym marzeniem jest znaleźć prawdziwych przyjaciół! Co więcej, mały wampirek wie, gdzie najlepiej ich poszukać – w szkole! Chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądać szkolne życie Vladka i czy mały wampirek odnajdzie się wśród ludzi? Koniecznie sięgnij po książki z serii Vladek – najmilszy wampirek na świecie. W tej części w życiu Vladka zajdzie prawdziwa rewolucja. Mimo, że wampirek zdobył licencję nietoperza i coraz lepiej radzi sobie z innymi wampirzymi umiejętnościami, to dla jego matki wciąż za mało...

Autorem książki jest Anna Wilson. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży ... Vladek najmilszy wampirek na świecie, Tom 1 - opis produktu: Vladek - najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci.

Cena 9,89 zł. Książka w kategorii Dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI