Serce naszej Matki

Serce naszej Matki - Carver Alan Ames | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carver Alan Ames
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Serce naszej Matki.pdf
ISBN
7735052545056

OPIS

Niezwykłe przesłania MaryiZastanawiasz się, jak żyć blisko Boga i słyszeć Jego głos w każdej sytuacji? Zacznij poznawać i naśladować Maryję!Wielki współczesny mistyk i charyzmatyk Carver Alan Ames, autor bestsellera Oczami Jezusa, tym razem dzieli się wyjątkowymi przesłaniami, które podczas modlitwy otrzymał od Matki Bożej. Jej poruszające słowa mogą stać się przedmiotem codziennego rozważania, drogowskazem w trudnych chwilach i umocnieniem w słabościach.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! SERCE NASZEJ MATKI - Carver Alan Ames Album już od 15,73 zł - od 15,73 zł, porównanie cen w 24 sklepach. Zobacz inne Albumy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Serce naszej Matki Twoja ocena.

Do takiej pełni chcemy doprowadzić wszystkich, którzy zapukają do naszej Fundacji. Serce Maryi najściślej zjednoczone z Sercem Jezusa jest dla nas bramą do Niego. Gdy zawierzamy się Sercu naszej Matki, Ona nas przemienia i kształtuje, a także przyobleka w cnoty, ... Modlitwa dawniej obdarzona odpustami przez papieża Piusa VII z 1 lutego 1816 roku O! Serce Maryi, Matki Boga i Matki naszej, Serce najmiłościwsze, przedmiocie upodobania Trójcy Przenajświętszej i godne wszelkiego uszanowania i miłości Aniołów i ludzi; Serce najpodobniejsze Sercu Jezusowemu, którego jesteś najdoskonalszym obrazem; Serce pełne dobroci, i wielce litujące się nad ... Informacje o SERCE NASZEJ MATKI - 8528051937 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI