Serce naszej Matki

Serce naszej Matki - Carver Alan Ames | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carver Alan Ames
WYMIAR
4,1 MB
NAZWA PLIKU
Serce naszej Matki.pdf
ISBN
6726147881891

OPIS

Niezwykłe przesłania MaryiZastanawiasz się, jak żyć blisko Boga i słyszeć Jego głos w każdej sytuacji? Zacznij poznawać i naśladować Maryję!Wielki współczesny mistyk i charyzmatyk Carver Alan Ames, autor bestsellera Oczami Jezusa, tym razem dzieli się wyjątkowymi przesłaniami, które podczas modlitwy otrzymał od Matki Bożej. Jej poruszające słowa mogą stać się przedmiotem codziennego rozważania, drogowskazem w trudnych chwilach i umocnieniem w słabościach.

Data zakończenia 2019-12-04 - cena 23,77 zł Jednocześnie w Sercu Matki jest świadomość, że drogą do szczęścia jest rozwój talentów, którymi każdy z nas jest obdarowany. Jeśli robimy to, do czego mamy umiejętności, co sprawia nam radość, stajemy na drodze do pełni życia.

... że wchodząc na kolejne strony naszego Sklepu akceptują Państwo fakt, iż gromadzimy / tj.

POWIĄZANE KSIĄŻKI