[OUTLET] Co Pan na to Doktorze z sieci?

[OUTLET] Co Pan na to Doktorze z sieci? - Anna Krysiukiewicz-Fenger | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Krysiukiewicz-Fenger
WYMIAR
3,75 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Co Pan na to Doktorze z sieci?.pdf
ISBN
6184023266395

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Kto jest najpopularniejszym pediatrą na świecie?!Lekarz pediatra z olbrzymim doświadczeniem oraz dziennikarka specjalizująca się w tematach o zdrowiu rozprawiają się z diagnozami wprost z sieci.

Data zakończenia 2019-11-08 - cena 11,15 zł Kilka słów o książce pt. "Co Pan na to Doktorze z sieci? Kto jest najpopularniejszym pediatrą na świecie?! Lekarz pediatra z olbrzymim doświadczeniem oraz dziennikarka specjalizująca się w tematach o zdrowiu rozprawiają się z diagnozami wprost z sieci. Na to pytanie stara się odpowiedzieć Anna Krysiukiewicz Fenger oraz Katarzyna Koper w publikacji "Co Pan na to Doktorze z sieci?".

Lekarz z sieci leczy dzieci, czyli dlaczego rodzice wolą Internet od pediatry? Fakty i mity o diagnozach z Internetu. Lekarz pediatra z olbrzymim doświadczeniem oraz dziennikarka specjalizująca się w tematach o zdrowiu rozprawiają się z diagnozami wprost z sieci. Co Pan na to Doktorze z sieci? - opinie, cena - MediaMarkt.pl Książka Co Pan na to Doktorze z sieci? autorstwa Krysiukiewicz Fenger Anna, Koper Katarzyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 28,91 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI