Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn (Wydanie II)

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn (Wydanie II) - Krzysztof Król | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Król
WYMIAR
12,29 MB
NAZWA PLIKU
Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn (Wydanie II).pdf
ISBN
9670342884577

OPIS

Dlaczego niektórzy mają piękne, wspaniałe kobiety, a niektórzy nie?Jak myślisz, co w życiu zdarza się częściej, prawdziwa miłość czy wojna płci? I kto na tym wygrywa? Ileż to razy zastanawiałeś się, o co chodzi fascynującej Cię kobiecie, jak nawiązać z nią rozmowę, oczarować, olśnić… i w końcu uwieść! Nigdy nie wychodziło to tak, jak sobie zaplanowałeś, prawda? Im bardziej się starałeś, tym bardziej ona Cię ignorowała albo wręcz wyśmiewała, tylko po to, by zaraz zainteresować się jakimś kompletnym kretynem. Czas wreszcie dowiedzieć się, co robisz źle i jak najszybciej to zmienić.Jeśli Twoje relacje z płcią piękną przypominają kłębek wełny, którym właśnie skończył bawić się kot, a popełniane błędy mają 100% szans na powtórkę — dobrze trafiłeś! Drugie wydanie tej bestsellerowej książki zawiera jeszcze więcej odpowiedzi na Twoje pytania w kwestii kobiet.

Zobacz inne E-poradniki, najtańsze i najlepsze oferty. Krzysztof Król - Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. Wydanie IIFormat: PDFRozmiar RAR5: 3.5 MBHasło: BrakJakość: HQWydawnictwo: Helion (Sensus)Wersja Językowa: PolskaOpis:Dlaczego niektórzy mają piękne, wspaniałe kobiety, a niektórzy nie?J. Ebook Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn pdf chomikuj epub mobi.

Przeczytaj recenzję Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn.

POWIĄZANE KSIĄŻKI