Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - W lesie

Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - W lesie - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,3 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - W lesie.pdf
ISBN
7564351465832

OPIS

Jakie to ciekawe – w lesie to książeczka, dzięki której dziecko pozna mieszkańców lasu i elementy leśnego krajobrazu. Duże i kolorowe fotografie przyciągną uwagę najmłodszych i zwiększą ich zainteresowanie przyrodą. Wszystkie zdjęcie zostały opatrzone opisami, które ułatwią zapamiętanie i rozpoznawanie leśnych zwierząt i roślin w otaczającym świecie.Jakie to ciekawe to seria książeczek dla maluchów przedstawiająca świat. Połączenie kolorowych zdjęć i krótkich tekstów, dopasowanych do wieku odbiorców, rozbudzi ciekawość dzieci, pomoże lepiej poznać rzeczywistość i zwiększyć ich wiedzę o otaczającym świecie. Idealne do wspólnego spędzania czasu!

Wszystkie zdjęcie zostały opatrzone opisami, które ułatwią zapamiętanie i rozpoznawanie leśnych zwierząt i roślin w ... Książeczka obrazkowa Jakie to ciekawe W lesie Kapitan Nauka | | Książki \ Dla młodszych dzieci \ Książeczki i karty kontrastowe Książki \ Dla młodszych dzieci \ Poznawanie świata \ Zwierzęta Książki \ Książki i literatura dla dzieci \ Dla młodszych dzieci \ Książeczki i karty kontrastowe Książki \ Dla młodszych dzieci \ Książki obrazkowe Książki \ Książki i ... Okładka twarda Rok wydania 2019 Przedział wiekowy dla najmłodszych (0-2 lata), dla przedszkolaków (3-5 lat) Tytuł Kapitan Nauka Jakie to ciekawe W lesie Gra Gotowanie to wyjątkowa propozycja dla dzieci w wieku 3-9 lat, dzięki której zainteresują się kulinariami, poznają tajniki przygotowywania popularnych dań i dowiedzą się więcej o zasadach zdrowego odżywiania.. Znajomość produktów i dań to nie wszystko! Najmłodsi wezmą też udział w wyścigu po tytuł mistrza gotowania na czas.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jakie to ciekawe - w lesie to książeczka, dzięki której dziecko pozna mieszkańców lasu i elementy leśnego krajobrazu. Duże i kolorowe fotografie przyciągną uwagę najmłodszych i zwiększą ich zainteresowanie przyrodą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI