Dziewczyna bez makijażu

Dziewczyna bez makijażu - Zuzanna Arczyńska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zuzanna Arczyńska
WYMIAR
9,45 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna bez makijażu.pdf
ISBN
5898653554214

OPIS

W niewielkim mieście matka w skrajnej biedzie wychowuje cztery córki. Pewnego dnia najstarsza oznajmia, że wychodzi za mąż. I to już w najbliższą sobotę.Kim okaże się mąż Angeliki? Dlaczego oferuje krocie za nazwisko młodej żony?Historia o kobietach, które jak lwice walczą o każdy dzień, aby godnie żyć i zapewnić lepszą przyszłość dzieciom. Jaką cenę trzeba za to zapłacić? Co można kupić, a co nie jest na sprzedaż?Matka i córka codziennie zadają sobie te pytania…

Porusza problem alkoholizmu, dysfunkcyjności rodziny, depresji osoby niepełnosprawnej, homoseksualizmu, korupcji w policji, cyberprzemocy ... Dziewczyna bez makijażu Książka już od 20,89 zł - od 20,89 zł, porównanie cen w 25 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Dziewczyna bez makijażu ; Skip to the end of the images gallery.

Oczywiscie, że wyglada naturalniej ta bez, ale jak ktoś ma ochotę to niech się maluję i to tak jak ktoś niżej napisał nie oznacza, że dziewczyna, która się maluję ma mniej w głowie niż ta, która się nie maluję, hahaha, jaka głupota. Przepraszam, ale pierwszy raz w życiu się z czymś takim spotkałam. Dziewczyna bez makijażu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI