Zahhak

Zahhak - Władimir Medwiediew | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Władimir Medwiediew
WYMIAR
3,8 MB
NAZWA PLIKU
Zahhak.pdf
ISBN
5607820789101

OPIS

Trzymający w napięciu thriller historyczny i niesamowita poetycka parabola o zaraźliwej naturze zła„Jedna z najważniejszych powieści tego roku i najlepszych rosyjskich tytułów ostatnich lat”. Medusa.io„Mistrzowska fabuła zgłębiająca burzliwą historię jednego z najbardziej charakterystycznych regionów świata” Wadim NesterowTadżykistan, była republika radziecka, ogłasza niepodległość, ale wkrótce w kraju wybucha wojna domowa. Ojciec Andrieja i Zariny, szesnastoletnich bliźniąt, zostaje zamordowany, a rodzeństwo wraz z matką Rosjanką musi uciekać aż na granicę z Afganistanem, do maleńkiej wioski, w której mieszkają krewni ojca oraz jego dawna – czy może raczej druga – rodzina.Każdy dzień w wiosce okazuje się walką o przetrwanie. Brakuje jedzenia, a Andriej i Zarina są zmuszeni do wyczerpującej pracy. Ich matka spotyka się z zazdrością i jawną wrogością ze strony tadżyckiej żony zmarłego. Sytuację komplikuje także nieznany bohaterom język oraz niecodzienne wierzenia i tradycje miejscowych. Te przyziemne trudności okazują się jednak błahostką, gdy w wiosce osiada gang przestępców hołdujących mitycznemu Zahhakowi, despotycznemu królowi-smokowi.

992 osoby lubią to · 1 osoba mówi o tym. Zahhak official channel Zahhak - Trzymający w napięciu thriller historyczny i niesamowita poetycka parabola o zaraźliwej naturze zła Jedna z najważniejszych powieści tego roku i najlepszych rosyjskich tytułów ostatnich lat.

Zahhak official channel Zahhak - Trzymający w napięciu thriller historyczny i niesamowita poetycka parabola o zaraźliwej naturze zła Jedna z najważniejszych powieści tego roku i najlepszych rosyjskich tytułów ostatnich lat. Medusa.io Mistrzowska fabuła zgłębiająca burzliwą...

POWIĄZANE KSIĄŻKI