Podróże w nieznane

Podróże w nieznane - Bruce Moen | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruce Moen
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Podróże w nieznane.pdf
ISBN
1247879443665

OPIS

Czym różni się nasza ignorancja, która zmusza nas do życia w strachu przed śmiercią, od ignorancji naszych przodków, która nakazywała im wierzyć, że Ziemia jest płaska?Bruce Moen poznał w Instytucie Monroe’a techniki ułatwiające podróże poza ciałem. Jak pisze w książce, jest zwyczajnym człowiekiem, więc wykształcenie umiejętności poruszania się w wielowymiarowej rzeczywistości nie było dla niego łatwe. Jako inżynier stworzył zatem własne techniki pracy z umysłem ułatwiające przenoszenie się do światów nam na co dzień niedostępnych. Poznanie OBE (out of body experience) pozwala zrozumieć, co dzieje się z naszą świadomością, gdy kończymy ziemską egzystencję. Daje to zupełnie nowe spojrzenie na proces życia i umierania.Podróże w nieznane to kontynuacja pionierskich książek Roberta Monroe: Podróże poza ciałem, Dalekie podróże oraz Najdalsza podróż.

Podróże w nieznane - Nela , tylko w empik.com: 24,00 zł . Przeczytaj recenzję Nela na 3 kontynentach.

Zajmujemy się przede wszystkim urbexem i speleologią, a także organizujemy wyprawy krajoznawczo-survivalowe. Podróże w Nieznane, Sosnowiec. 774 osoby lubią to · 3 osoby mówią o tym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI