[OUTLET] Jeszcze wczoraj miałam raka

[OUTLET] Jeszcze wczoraj miałam raka - Krystyna Gucewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Gucewicz
WYMIAR
5,49 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Jeszcze wczoraj miałam raka.pdf
ISBN
7143159751085

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Tym razem nie na pisałam wstępu. Może powinnam. Tym bardziej, że jest to szczególna książka, w której śmiech towarzyszy wściekłości, a radość jest lustrem niepowodzeń. Tak, jak to wydarza się w naszym życiu: wszystko naraz. Tak że w chorobie, kiedy człowiek odważa się powiedzieć różne rzeczy.Pomyślałam, że skoro wiem, jak to jest, daję radę i trwam, to może powinnam podzielić się z innymi tym doświadczeniem, wiarą, energią i pewnością, że nie możliwe jest możliwe.Podpowiedzieć, jak radzić sobie ze sobą, ze szczęściem i nie szczęściem. Jak nie cierpieć, a zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia w życie. Dlatego napisałam tę książkę.Czytając tę książkę zapomina się o ewentualnej lub realnej chorobie, dotykającej nas samych ( a wiem coś o tym) lub naszych bliskich. Przypomina to dziecięcą zabawę w „idzie rak nieborak, jak uszczypnie będzie znak”. Z drżeniem serce i chichotem w ustach, oczekiwało się finalnego „szczypa z zakrętasem”. W opowieści Krysi, ta dziecięca zabawa odbywa się na poważnie, a dzieciaki są już dorosłe. Jedna ani na moment autorka nie pozwala im stracić poczucia dobrego smaku, pogody dycha i co najważniejsze konsekwentnej nadziej. Słowa wypowiadane są w tym doskonałego dialogu ja z ja, człowieka czasem przerażonego, ale uparcie walczącego z chorobą, losem, przeciwnościami gburowatej codzienności i z oczekiwaniami innych, „czy aby urwie łeb hydrze?”Andrzej Komorowski, psychoterapeuta

Tak, jak to wydarza się w naszym życiu: wszystko naraz. Informacje o JESZCZE WCZORAJ MIAŁAM RAKA, KRYSTYNA GUCEWICZ - 7974210886 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-10-17 - cena 30,70 zł "Jeszcze wczoraj miałam raka" ''(…) Mam szczęście do ludzi.

[OUTLET] Jeszcze wczoraj miałam raka . Jeszcze wczoraj miałam raka (2495113) - Krystyna Gucewicz - Książka, recenzja, streszczenie Jeszcze wczoraj miałam raka Krystyna Gucewicz. Wydawnictwo: inne Data wydania: 2015-01-12 Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy ISBN: 9788364378119 Liczba stron: 264.

POWIĄZANE KSIĄŻKI