Odessa i ukraińska Besarabia. Travelbook. Wydanie 1

Odessa i ukraińska Besarabia. Travelbook. Wydanie 1 - Mateusz Olszowy | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mateusz Olszowy
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
Odessa i ukraińska Besarabia. Travelbook. Wydanie 1.pdf
ISBN
9847455178777

OPIS

Odessa od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród ciekawych Wschodu turystów. Legendarny "czarnomorski Paryż", niegdyś czwarta metropolia carskiej Rosji, kosmopolityczny wolny port zrośnięty z tworzącymi własny mikrokosmos, nieco szemranymi dzielnicami i kolebka rewolucji październikowej, także dziś pozostaje miastem wielokulturowym, największym kurortem ukraińskiej riwiery i bramą Budziaku, multietnicznego regionu kuszącego plażami i ciekawostkami przyrodniczo-kulturowymi, z niezwykłą Deltą Dunaju na czele.Znakomite zabytki i muzeaKalejdoskop stylów architektonicznychOpera i Schody PotiomkinowskieBazary i... katakumbyWinnice, limany i plażeAkerman i Delta DunajuTravelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży.

Spis treści Odessa i ukraińska Besarabia Travelbook Wydanie 1. Darmowy odbiór w 50 księgarniach! 16,79 z ...

Zobacz inne Literatura podróżnicza i przewodniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Travelbook - Odessa i ukraińska Besarabia 2019 wydanie 1 . Mateusz Olszowy ISBN:9788328354814 - Książki - Atlasy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI