Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - Na budowie

Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - Na budowie - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,73 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - Na budowie.pdf
ISBN
7238502346570

OPIS

Jakie to ciekawe – Na budowie to książeczka ze zbiorem najciekawszych maszyn wykorzystywanych na placu budowy. Dzięki dużym fotografiom dziecko dokładnie przyjrzy się szczegółom i zdobędzie podstawową wiedzę, dzięki której nauczy się rozpoznawać pojazdy w otaczającym świecie.Jakie to ciekawe to seria książeczek dla maluchów przedstawiająca świat. Połączenie kolorowych zdjęć i krótkich tekstów, dopasowanych do wieku odbiorców, rozbudzi ciekawość dzieci, pomoże lepiej poznać rzeczywistość i zwiększyć ich wiedzę o otaczającym świecie. Idealne do wspólnego spędzania czasu!

Połączenie ... Kapitan Nauka Jakie To Ciekawe Na Budowie Podręcznik szkolny już od 6,13 zł - od 6,13 zł, porównanie cen w 30 sklepach. Zobacz inne Podręczniki szkolne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Jakie to ciekawe - Na budowie to książeczka ze zbiorem najciekawszych maszyn wykorzystywanych na placu budowy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat. Jakie to ciekawe - Na budowie to książeczka ze zbiorem najciekawszych maszyn wykorzystywanych na placu budowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI