Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - Na budowie

Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - Na budowie - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka Jakie to ciekawe - Na budowie.pdf
ISBN
8784315078206

OPIS

Jakie to ciekawe – Na budowie to książeczka ze zbiorem najciekawszych maszyn wykorzystywanych na placu budowy. Dzięki dużym fotografiom dziecko dokładnie przyjrzy się szczegółom i zdobędzie podstawową wiedzę, dzięki której nauczy się rozpoznawać pojazdy w otaczającym świecie.Jakie to ciekawe to seria książeczek dla maluchów przedstawiająca świat. Połączenie kolorowych zdjęć i krótkich tekstów, dopasowanych do wieku odbiorców, rozbudzi ciekawość dzieci, pomoże lepiej poznać rzeczywistość i zwiększyć ich wiedzę o otaczającym świecie. Idealne do wspólnego spędzania czasu!

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na ich temat. Jakie to ciekawe - Na budowie to książeczka ze zbiorem najciekawszych maszyn wykorzystywanych na placu budowy. Dzięki dużym fotografiom dziecko dokładnie przyjrzy się szczegółom i zdobędzie podstawową wiedzę, dzięki której nauczy się rozpoznawać pojazdy w otaczającym świecie. Kapitan Nauka.

Dzięki dużym fotografiom dziecko dokładnie przyjrzy się szczegółom i zdobędzie podstawową wiedzę, dzięki ... Kapitan Nauka Jakie to ciekawe Na budowie Edgard Kapitan Nauka Jakie to ciekawe Na budowie. Oprawa: Kartonowa: Wydanie: pierwsze ISBN: 978-83-662-3703-2 EAN: 9788366237032 Liczba stron: 10 Format: 150x150mm Cena katalogowa: 9,99 zł Książka Jakie to ciekawe Na budowie Kapitan Nauka, pochodzi z wydawnictwa Edgard.

POWIĄZANE KSIĄŻKI