Aż do chmur!

Aż do chmur! - Emma Carroll | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emma Carroll
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Aż do chmur!.pdf
ISBN
8741844107568

OPIS

Inspirująca i obfitująca w przygody książka inspirowana pierwszym lotem balonem nad osiemnastowiecznym Paryżem. Historia, w której losy rezolutnej, osieroconej dziewczynki krzyżują się z losami Pierre'a, pochodzącego z rodziny Montgolfiers, która jako pierwsza w historia chciałaby wznieść się w powietrze. Jednak w tym wyścigu jest zdecydowanie więcej chętnych na zwycięstwo...Intrygi, szpiegostwo, przygoda - jak skończy się ten pościg za odwiecznym ludzkim marzeniem o lataniu?

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Aż do chmur! od Emma Carroll możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Musiały lecieć dalej, wysoko aż do chmur, w daleki świat; poleciały do dużego, ciemnego lasu, który ciągnął się aż do brzegu morza., Wtedy zapłakała mała Gerda gorącymi łzami, które spłynęły na jego pierś, dostały się aż do jego serca, roztopiły kawałki lodu i wchłonęły okruszynę szkła. Informacje o Aż do chmur! - 8245198348 w archiwum Allegro.

Inspirująca i obfitująca w przygody książka inspirowana pierwszym lotem balonem nad osiemnastowiecznym Paryżem. Historia, w której losy rezolutnej, osieroconej dziewczynki krzyżują się z losami Pierre'a, pochodzącego z rodziny Montgolfiers, która jako pierwsza w historia chciałaby wznieść się w powietrze. Inspirująca i obfitująca w przygody książka inspirowana pierwszym lotem balonem nad osiemnastowiecznym Paryżem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI