Zjazd absolwentów

Zjazd absolwentów - Guillaume Musso | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
6,13 MB
NAZWA PLIKU
Zjazd absolwentów.pdf
ISBN
9758300670552

OPIS

DZIEWCZYNA, KTÓRA ZNIKA W NOCY.PRZYJACIELE ZWIĄZANI TRAGICZNĄ TAJEMNICĄ.POWRÓT DO MIEJSCA, W KTÓRYM WSZYSTKO SIĘ ZACZĘŁO…Riwiera Francuska – zima 1992 roku.W mroźną noc, gdy kampus liceum zostaje sparaliżowany przez burzę śnieżną, dziewiętnastoletnia Vinca Rockwell, jedna z najzdolniejszych uczennic w szkole, ucieka z nauczycielem filozofii, z którym ma potajemny romans. Dla nastoletniej dziewczyny miłość oznacza wszystko albo nic. Nikt już nigdy jej nie zobaczy.Riwiera Francuska – wiosna 2017 roku.Kiedyś nierozłączni Thomas i Maxime – najlepsi przyjaciele Vinki – nie kontaktowali się ze sobą od czasów szkolnych. Spotykają się dopiero na zjeździe absolwentów. Zaraz po nim szkoła ma zostać rozebrana. Thomas i Maxine wiedzą, że w budynku ukryte są zwłoki. I że wkrótce nic już nie stanie na przeszkodzie, by prawda wyszła na jaw.Najpopularniejszy autor we Francji, którego książki nie schodzą z list bestsellerów na całym świecie, tym razem powraca w sensacyjnej książce, także dla fanów powieści Joela Dickera PRAWDA O SPRAWIE HARRY’EGO QUEBERTA, Harlana Cobena NIE MÓW NIKOMU, Gillian Flynn ZAGINIONA DZIEWCZYNA.Atmosfera książki w stylu TAJEMNEJ HISTORII Donny Tartt i MIASTECZKA TWIN PEAKS Davida Lyncha.Jedna z najlepszych powieści kryminalnych, jaką czytałem od lat. A przede wszystkim – wspaniale napisana!A.J. Finn, autor Kobiety w oknieNiesamowicie satysfakcjonująca… Ta książka trzymała mnie do późnej nocy i po prostu musiałem przekręcać jej strony!Harlan Coben

Zdradzamy, dlaczego właśnie w hotelu Amazonka w Ciechocinku warto zorganizować ... Zjazd absolwentów, co widać już niemal od początku fabuły, to nieco inny gatunek. Próżno szukać tutaj strachu, grozy i uwielbianego przez miłośników thrillerów dreszczyku emocji.

Osoby, które pragną wycofać wpłaty proszone są o kontakt ze szkołą. Pozdrawiamy, Organizatorzy. To będzie pierwsze takie wydarzenie w 300-letniej historii Uniwersytetu Wrocławskiego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI