Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Nocne strachy. Tom 3

Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Nocne strachy. Tom 3 - Anna Wilson | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wilson
WYMIAR
11,73 MB
NAZWA PLIKU
Vladek Najmilszy wampirek na świecie. Nocne strachy. Tom 3.pdf
ISBN
5589204906771

OPIS

Vladek – najmilszy wampirek na świecie to seria wyjątkowych książek dla dzieci. Rodzina Vladka mieszka w starym, ponurym domu. Ten klan od wieków jest nazywany najodważniejszą wampirzą rodziną na świecie, jednak jak to często bywa, z jednym, małym wyjątkiem – Vladkiem. Wampirek nie pasuje do pozostałych członków rodziny, w ogóle nie jest odważny, a można nawet powiedzieć, że jest nieco nieśmiały i strachliwy. Vladek nie chce budzić w ludziach strachu, a wręcz przeciwnie, jego największym marzeniem jest znaleźć prawdziwych przyjaciół! Co więcej, mały wampirek wie, gdzie najlepiej ich poszukać – w szkole! Chcesz wiedzieć, jak będzie wyglądać szkolne życie Vladka i czy mały wampirek odnajdzie się wśród ludzi? Koniecznie sięgnij po książki z serii Vladek – najmilszy wampirek na świecie. W tej części małego wampirka odwiedza kuzyn Wilkor, który ma nauczyć Vladka, jak stać się prawdziwym wampirem...

Ten klan od wieków jest nazywany najodważniejszą wampirzą rodziną na świecie, jednak jak to ... Książka Nocne strachy. Vladek najmilszy wampirek na świecie.

Data zakończenia 2020-07-06 - cena 12,23 zł Księgarnia internetowa. Książki z rabatami do -40%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI