Tylko jedno spojrzenie

Tylko jedno spojrzenie - Harlan Coben | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
8,3 MB
NAZWA PLIKU
Tylko jedno spojrzenie.pdf
ISBN
1729161986607

OPIS

Życie Grace Lawson zaczęło się rozpadać, kiedy poszła odebrać zdjęcia.W zwyczajne popołudnie, które miało się okazać ostatnim zwyczajnym popołudniem w jej życiu, Grace zaczęła przeglądać odbitki z rodzinnej wycieczki. Uśmiechnięte twarze córki, syna i Jacka – kochanego męża… A za chwilę – fotografia z zupełnie innych czasów, z pięcioma obcymi osobami.Obcymi…? Jedna twarz wygląda bardzo znajomo… Zupełnie jakby Jack, tylko młodszy o dwadzieścia lat. Ale jej mąż zaprzecza, że znajduje się na zdjęciu. A tej samej nocy znika bez śladu.Grace jest zdecydowana zrobić wszystko, aby odnaleźć Jacka i odkryć prawdę o podrzuconym zdjęciu. Nie wie jednak, że do tego samego dążą też inni – a wśród nich pewien zawzięty zabójca…Gdy już myślimy, że wszystko stało się nareszcie jasne, [Coben] serwuje nam ostateczną woltę. Dzięki tym wszystkim zabiegom ciężko tę książkę odłożyć. Gaja Grzegorzewska, portalkryminalny.pl

Jacques agent sekcji specjalnej otrzymuje polecenie obserwacji młodej kobiety i udowodnienia jej winy. Ale już pierwsze s Serwis jest tylko pośrednikiem do legalnych źródeł VOD.

STRONA 2. HARLAN COBEN MEGAGWIAZDA POWIEŚCI SENSACYJNEJ 1 MLN DOLARÓW ZA PRAWA FILMOWE DO „NIE MÓW NIKOMU" OD HOLLYWOODZKIEJ WYTWORNI COLUMBIA/SONY 9 MLN DOLARÓW ZALICZKI ZA BEZ POŻEGNANIA JEDYNĄ SZANSĘ l TYLKO JEDNO SPOJRZENIE HARLAN COBEN zdobył uznanie opublikowaną w 1995 roku powieścią ... Życie Grace Lawson zaczęło się rozpadać, kiedy poszła odebrać zdjęcia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI