Szczęściarz

Szczęściarz - Nicholas Sparks | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Sparks
WYMIAR
6,20 MB
NAZWA PLIKU
Szczęściarz.pdf
ISBN
8743788736597

OPIS

Logan Thibault służył w Iraku, gdzie wielokrotnie otarł się o śmierć. Podczas ćwiczeń na pustyni znalazł amulet – fotografię uśmiechniętej blondynki – który zapewnił mu nie tylko wygranie wieczornych partii pokera w koszarach, ale przede wszystkim – przeżycie wojny.Kiedy w bezsensownym wypadku ginie jego przyjaciel, Thibault stawia sobie za cel odszukanie dziewczyny ze zdjęcia. Wyrusza na pieszą wyprawę przez kraj, za towarzysza mając jedynie wilczura Zeusa. Czy fotografia okaże się kluczem do przeznaczenia Logana?

Psiak porusza się na trzech łapach. Taką suczkę ma kolega, szczęściarz. @ Zjem_Ci_nos: skąd wiesz że pieski lubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a to twoja renka? Szczęściarz @ptakdodo streamable.com #swiat #pozar #strazpozarna #ciekawostki.

Tytuł oryginalny The Lucky One. Ocena według IMDb 6.5 98,983 głosów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI