Niebezpieczna przyjaźń. Cykl Woodwalkers. Tom 2

Niebezpieczna przyjaźń. Cykl Woodwalkers. Tom 2 - Katja Brandis | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katja Brandis
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczna przyjaźń. Cykl Woodwalkers. Tom 2.pdf
ISBN
1019837864506

OPIS

Woodwalkers to seria książek fantasy skierowana do młodzieży, stworzona przez niemiecką powieściopisarkę Katję Brandis. Głównymi bohaterami cyklu są tajemnicze młode istoty – przemieńcy, którzy opuszczają swój świat, by zadomowić się wśród ludzi…Niebezpieczna przyjaźń to kontynuacja historii Caraga i innych przemieńców. Carag uczęszcza do szkoły i nawiązuje nowe znajomości, jednak nie wszystkich cieszy jego nowe życie… Wkrótce pojawia się ktoś, kto poprzysiągł zemstę na młodym przemieńcu…

T.3 Tajemnica Holly. Książka. Woodwalkers Tom 2 Niebezpieczna przyjaźń - Brandis Katja Niebezpieczna przyjaźń.

Niebezpieczna przyjaźń to kontynuacja historii Caraga i innych przemieńców. Carag uczęszcza do szkoły i nawiązuje nowe znajomości, jednak ... Saga księżycowa to cykl powieści dla młodzieży stworzonych przez niemiecką autorkę Marah Woolf.

POWIĄZANE KSIĄŻKI