Na gorącym uczynku

Na gorącym uczynku - Harlan Coben | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
11,30 MB
NAZWA PLIKU
Na gorącym uczynku.pdf
ISBN
6338912787977

OPIS

Idylla życia w tak zwanych dobrych domach może być tylko złudzeniem…Siedemnastoletnia Haley McWaid, chluba rodziców, pewnego dnia znika. Po trzech miesiącach poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze.Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, troszczący się szczególnie o los dzieci, wpada w pułapkę zastawioną przez Wendy Tynes, która w swoim programie telewizyjnym Przyłapani na gorącym uczynku demaskuje przestępców seksualnych. W jego komputerze policja znajduje obciążający materiał i wszystko wskazuje na to, że mógł mieć związek z zaginięciem Haley.Wendy Tynes nie zrobiłaby jednak kariery jako dziennikarka, gdyby dostrzegała tylko to, co oczywiste. Zaczyna podejrzewać, że padła ofiarą manipulacji.

Absolwentka studiów prawniczych i córka prezydenta Andrzeja Dudy od kilku lat zmaga się z uzależnieniem od papierosów. Sam prezydent wielokrotnie mówił, że córka chowa się przed nim z paleniem. To nagranie jest już hitem sieci.

- Przyłapali mężczyznę na gorącym uczynku, miał jeszcze rozpięte spodnie i stał nad leżącą, rozebraną od pasa kobietą - mówi Arkadiusz Ciozak, rzecznik ... Fałszywy policjant złapany na gorącym uczynku. 66-latka dała mu 140 tysięcy złotych Policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 25-letniego mężczyznę, podejrzanego o kradzież z włamaniem do piwnicy, w bloku przy ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI