List w butelce

List w butelce - Nicholas Sparks | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicholas Sparks
WYMIAR
5,31 MB
NAZWA PLIKU
List w butelce.pdf
ISBN
2824493352446

OPIS

Klasyczna opowieść miłosna, sfilmowana z Kevinem Costnerem, Robin Wright i Paulem Newmanem w rolach głównych.Wyrzucona za burtę butelka, zdana na łaskę losu, mogła trafić w najodleglejszy zakątek świata. Zamiast tego, po niecałym miesiącu podróży, wypłynęła na plażę nad zatoką Cape Cod, gdzie znalazła ją Theresa Osborne. W środku był list miłosny zaczynający się od słów: Moja najdroższa Catherine, tęsknię za Tobą, ukochana, tak jak zawsze, ale dzisiaj było mi bardzo ciężko, bo ocean śpiewał o naszym wspólnym życiu.Zaintrygowana i przejęta do głębi historią pary kochanków, Theresa rozpoczyna poszukiwania człowieka, który potrafił tak mocno i wiernie kochać.Kim jest mężczyzna? Czy uda jej się go odnaleźć?

BOR Records oraz borshop.pl prezentują klip Palucha do numeru „Lista w butelce". List w butelce (ang. Message in a Bottle) - amerykański film fabularny z 1999 roku, w reż.

Torrent downloaded from FileTracker.pl.txt 10.56KB. Video Create Time: 2020-05-24 Files: 4 Total size... Dziecko z USA wrzuciło do oceanu list w butelce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI