Lean dla bystrzaków (wydanie 2)

Lean dla bystrzaków (wydanie 2) - Bruce Williams | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bruce Williams
WYMIAR
3,3 MB
NAZWA PLIKU
Lean dla bystrzaków (wydanie 2).pdf
ISBN
1254833689488

OPIS

W prostocie tkwi siła™Otwórz własną firmę na podstawie metody leanDostarczaj produkty najwyższej jakości i zyskaj przewagęSkutecznie prowadź swoją działalnośćNiech lean będzie z Tobą!Lean jest nowoczesną metodą pozwalającą przedsiębiorstwom intensywnie działać na rynku, rozwijać się i osiągać zyski. Firmy lean wymagają mniejszego wysiłku od pracowników, zużywają mniej materiału i energii do wytworzenia produktów lub usług, potrzebują mniej czasu i przestrzeni do ich opracowania oraz wyprodukowania. Potrafią lepiej odpowiadać na potrzeby klientów, którym oferują produkty i usługi wysokiej jakości wytworzone w możliwie najbardziej wydajny i ekonomiczny sposób. Ten praktyczny przewodnik pokaże Ci, jak zastosować sprawdzone techniki lean, aby wyeliminować straty i zmaksymalizować skuteczność Twoich zasobów.W książce:Typowe narzędzia, zasady i praktyki leanSposoby prowadzenia organizacji lean i zarządzania taką firmąInstrukcje mapowania strumienia wartościPięć rzeczywistych przykładów zastosowania lean w różnych organizacjachMetody stosowania lean w różnych branżach

Lean dla bystrzaków wyd. 2 w najkorzystniejszych cenach! Osoby które kupowały "Lean dla bystrzaków.

Wyprzedaże z rabatami do -80% a do tego Dyplomy, Puzzle, Gry i zabawki Lean dla bystrzaków. Wydanie II - audiobook od Natalie J.

POWIĄZANE KSIĄŻKI