Dziewczyna z Brooklynu

Dziewczyna z Brooklynu - Guillaume Musso | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Guillaume Musso
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna z Brooklynu.pdf
ISBN
8272187562349

OPIS

Doskonale pamiętam ten moment: stoimy nad brzegiem morza, patrząc, jak zachodzące słońce rozświetla horyzont. Wtedy Anna zapytała:Czy wciąż byś mnie kochał, gdybym zrobiła coś naprawdę złego?Co mogłem odpowiedzieć? Anna była kobietą mojego życia. Za trzy tygodnie mieliśmy się pobrać. Oczywiście, że ją kochałem, niezależnie od tego, co zrobiła. Tak przynajmniej myślałem, gdy ona gorączkowo szperała w torebce i wręczała mi zdjęcie, mówiąc:Oto, co zrobiłam.Patrzyłem oszołomiony na jej sekret i wiedziałem, że nasz los odmienił się bezpowrotnie. Zszokowany, odszedłem bez słowa. Kiedy wróciłem, było już za późno – Anna zniknęła.Od tamtej chwili wciąż jej szukam.

Jednak to jedynie zapowiedź tego co przygotował ... Dziewczyna z Brooklynu Książka już od 25,17 zł - od 25,17 zł, porównanie cen w 10 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Dziewczyna Z Brooklynu najnowsze ogłoszenia na OLX.pl.

Już wstęp zapowiada, że przed czytelnikiem lektura, w której niczego nie powinien być pewien, a tajemnica będzie stałym towarzyszem. Jednak to jedynie zapowiedź tego co przygotował ... Dziewczyna z Brooklynu Książka już od 25,17 zł - od 25,17 zł, porównanie cen w 10 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI