Zanim umarłam

Zanim umarłam - S.K. Tremayne | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
S.K. Tremayne
WYMIAR
4,20 MB
NAZWA PLIKU
Zanim umarłam.pdf
ISBN
2618141374131

OPIS

Przeżyła wypadek, ale prawdziwy koszmar miał się dopiero zacząć… Kath nie może się nadziwić swojemu szczęściu – z wypadku, którego nie powinna przeżyć, wyszła lekko poobijana i z tymczasową utratą pamięci. Rodzina nie podziela jej entuzjazmu. Mąż jest oziębły, a córka zachowuje się dziwnie. Kath wciąż zadaje sobie jedno pytanie: o czym jej nie mówią?

Liczne siniaki oraz amnezja wsteczna nie pozwalały jej przypomnieć sobie rzeczy sprzed wypadku oraz jak do niego doszło. Co zrobisz, jeśli masz jeden dzień, aby zmienić absolutnie wszystko? Samantha Kingston (Zoey Deutch) ma idealne życie: doskonałe przyjaciółki, przystojnego chłopaka i perfekcyjną przyszłość. Wszystko się jednak komplikuje, gdy zwyczajna impreza przyjmuje nieoczekiwany obrót.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Zanim umarłam pochodzi z wydawnictwa Czarna Owca. Autorem książki jest S.K.

POWIĄZANE KSIĄŻKI