Rak i witamina C

Rak i witamina C - Linus Pauling | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linus Pauling
WYMIAR
5,42 MB
NAZWA PLIKU
Rak i witamina C.pdf
ISBN
3582404313068

OPIS

W tej, opartej na badaniach naukowych, książce, Autorzy prezentują informacje na temat stosowania witaminy C jako terapii wspomagającej leczenie raka. Znajdziesz w niej informacje dotyczące powstawania i rozwijania się nowotworów. Dowiesz się więcej o metodach, jakimi są one powszechnie leczone i poznasz rolę witaminy C w tym procesie. Autorzy udokumentowali reakcje chorych na podawanie wysokich dawek kwasu askorbinowego, zdradzają niepublikowane dotychczas informacje o lekach chemioterapeutycznych. Znajdziesz tu również praktyczne porady dotyczące przygotowania się do terapii i stosowania witaminy C jako metody wspomagającej leczenie konwencjonalne. Raka można wyleczyć.

Duże dawki witaminy C w profilaktyce. i terapiach antynowotworowych.

Najważniejszą z nich uznaje leczenie raka dużymi dawkami witaminy C, kwasu askorbinowego oraz askorbinianu sodu. Wlewy dożylne z witaminy C i informacje o nich oraz doniesienia o sukcesach w leczeniu pacjentów cierpiących na raka przy pomocy protokołu dr Riordana nie są szeroko publikowane. Jednak osiągnięcia tego mega-witaminowego lekarza są niepodważalne. Inne badania przedstawiły tezę, że witamina C spowalnia przerzuty nowotworowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI