[OUTLET] Asasyni i sojusznicy

[OUTLET] Asasyni i sojusznicy - Justin Somper | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justin Somper
WYMIAR
10,84 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Asasyni i sojusznicy.pdf
ISBN
4984301248997

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Pierwszy tom nowej serii autora "Wampiratów"! Władca Archenfield nie żyje i wszystko wskazuje na to, że nie umarł z przyczyn naturalnych. Na tronie zasiąść ma jego młodszy brat, książę Jared. Jednocześnie rozpoczyna się polowanie na skrytobójcę. Mury zamku kryją wiele tajemnic, a na dworze rządzą niepodzielnie zbrodnia i intryga. Czy Jared znajdzie mordercę, nim stanie się jego kolejną ofiarą?

Wydawnictwo Nasza Księgarnia - polskie wydawnictwo literatury dla dzieci i młodzieży, którego tradycja sięga 1921 r. W ofercie książki edukacyjne dla przedszkoli i młodszych klas szkoły podstawowej. Asasyni I Sojusznicy: Książka rozpoczyna się, gdy sokolniczka- dziewczyna o imieniu Nova- wysyła sokoła z najsmutniejszą wiadomością dla mieszkańców... Asasyni i sojusznicy - Justin Somper Format: pdf, epub, mobi Rozmiar: 5 mb Data wydania: 2015 Wersja Językowa: Polska Pierwszy tom nowej serii autora "Wampiratów"! Władca Archenfield nie żyje i wszystko wskazuje na to, że nie umarł z przyczyn naturalnych.

Na Asasyni i sojusznicy Książka już od 11,90 zł - od 11,90 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Asasyni i sojusznicy | Somper Justin | Nasza Księgarnia (WNK).

POWIĄZANE KSIĄŻKI