Olejki eteryczne i aromaterapia

Olejki eteryczne i aromaterapia - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,63 MB
NAZWA PLIKU
Olejki eteryczne i aromaterapia.pdf
ISBN
1724115013605

OPIS

Olejki eteryczne, to wysoce skoncentrowane wyciągi roślinne, zawierające esencję lub woń rośliny, od której pochodzą. Wykazują o wiele potężniejsze działanie niż „roślina matka”. Badania naukowe niezbicie dowodzą, że mogą one pomóc w zapobieganiu i leczeniu chorób. Dodatkową korzyścią jest to, że są naturalne i często tańsze niż farmaceutyki. Dzięki tej publikacji poznasz i zastosujesz najpopularniejsze olejki zapachowe, wykorzystując przy tym ponad 80 prostych przepisów, pomocnych w leczeniu różnego rodzaju schorzeń. Autorzy przekażą Ci również 10 zasad prawidłowego i bezpiecznego mieszania olejków, a także wskazówki odnośnie ich kupowania i przechowywania. Naturalna moc olejków eterycznych!

Badania naukowe niezbicie dowodzą, że mogą one pomóc w zapobieganiu i leczeniu chorób. Aromaterapia, inaczej aromatoterapia, to kuracja z wykorzystaniem olejków eterycznych, które wprowadzane są do organizmu trzema drogami. Pierwszą z nich są drogi oddechowe (wdychanie, inhalacje).

Pełny tekst artykułu z literaturą w najnowszym numerze Kwartalnika Aromaterapia - Wiosna 2020 www.literatura.aromaterapia.pl. Sprawdź także.

POWIĄZANE KSIĄŻKI