Nowy Świat

Nowy Świat - Ałbena Grabowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ałbena Grabowska
WYMIAR
8,33 MB
NAZWA PLIKU
Nowy Świat.pdf
ISBN
4234503730217

OPIS

Sky, Estra i Maroon to przyjaciele, którzy osieroceni po buncie maszyn, dorastają razem w Kolebce, osobliwym domu dziecka rządzonym przez tak zwanych Rodziców. Przy pierwszej sposobności uciekają i ukrywają się wśród im podobnych mieszkańców nizin społecznych.Estra, specjalistka od sieci informatycznych zajmuje się ochroną przyjaciół, Sky przenosi w umyśle dane, co pozwala przetrwać w Nowym Świecie. Maroon, pół hybryda, pół człowiek, pracuje w kopalni, aby zapewnić wszystkim byt.Po apokalipsie świat dzieli się na dwie części; niższe warstwy zamieszkują szeregowi pracownicy pozbawieni praktycznie praw. Codziennie obserwują Wyżynę, krainę do której nie mają dostępu, a którą zamieszkują niczego nieświadomi wybrańcy. Któregoś dnia zostaje porwana córka prezydenta Wyżyny, a spokojne życie przyjaciół okazuje się iluzją. Jeśli nie chcą powrócić do miejsca, z którego uciekli, ocalić świat i znaleźć uciekinierkę, muszą udać się na Wyżynę.Co jest prawdą a co iluzją? Kto jest przyjacielem a kto wrogiem? Te kwestie muszą rozstrzygnąć, aby uratować swoje życie.

Zobacz 33 oferty (bezpośrednich i od agencji nieruchomości) mieszkań wystawionych na sprzedaż. Nowy świat to niesamowicie wciągająca i pełna nietuzinkowych emocji historia, która swoją premierę miała 23 maja 2019 roku za pośrednictwem Wydawnictwa Jaguar. Autorką tej powieści jest Ałbena Grabowska - kreatywna i pełna pasji pisarka, znana z takich dzieł jak: Coraz mniej olśnień, kości proroka, Lady M., Lot nisko nad ... Nowy Świat - nowa inwestycja Już od paru tygodni na strefie inwestycyjnej w Nowym Świecie zaczęło się zmieniać otoczenie.

Mieszkanie na sprzedaż, dodane: 14-02-2021 . NOWY ŚWIAT, 330 WYSOKOŚCI, Idealna inwestycja ! 799 000 zł ... 54 ogłoszenia mieszkań w Warszawie przy ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI