Niewinny

Niewinny - Harlan Coben | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
7,22 MB
NAZWA PLIKU
Niewinny.pdf
ISBN
9685244160980

OPIS

Jeden mały błąd może zmienić wszystko.Zabicie człowieka, nawet nieumyślne, pozostawia piętno na całe życie. W każdym razie dla kogoś o normalnej wrażliwości.Matt Hunter potrzebował dziewięciu lat, żeby otrząsnąć się po tym, jak przypadkiem zabił mężczyznę. Jego życie w końcu wraca do normy, kariera prawnicza nabiera rozpędu, a ukochana żona jest w ciąży. Przyszłość zaczyna wyglądać obiecująco.Do momentu gdy na jego komórkę przychodzi zdjęcie żony z innym mężczyzną, a na progu domu pojawia się policja. Znaleziono ciało zamordowanego człowieka, który z jakiegoś powodu śledził Matta. A to dopiero początek…Przeciętny człowiek wplątany w śmiertelnie niebezpieczną intrygę, której nie rozumie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nawet kiedy jesteś niewinny, cały świat będzie dążył do udowodnienia Ci winy. Matt Hunter - student prawa, w czasie jednej ze studenckich imprez, w wyniku bójki nieumyślnie zabił człowieka.

Przeczytaj recenzję Niewinny. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nawet kiedy jesteś niewinny, cały świat będzie dążył do udowodnienia Ci winy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI