Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła. Tom 2

Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła. Tom 2 - Moony Witcher | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Moony Witcher
WYMIAR
7,38 MB
NAZWA PLIKU
Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła. Tom 2.pdf
ISBN
3033108490918

OPIS

Geno przebył już pierwszy poziom Interkantu i powrócił do wuja, do Dolnego Dzwonu. Jednak chłopak już szykuje się do ponownej podróży do szkoły magii. Jakie przygody czekają na niego tym razem? Jak bardzo chłopak poświęci się, by odnaleźć rodziców i brata? Dlaczego poszukiwania te zaprowadzą go aż do Irlandii i kogo tam spotka? I ostatnie pytanie… gdzie jest madame Crikken i czy znowu pomoże młodemu Hastorowi Ventiemu w jego niebezpiecznej misji?

Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca. Książka Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła liczy 424 stron.

Jednak chłopak już szykuje się do ponownej podróży do szkoły magii. Jakie przygody czekają na niego tym razem? Jak ... Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła - Geno przebył już pierwszy poziom Interkantu i powrócił do wuja, do Dolnego Dzwonu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI