Baśń o Trolinku

Baśń o Trolinku Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
12,38 MB
NAZWA PLIKU
Baśń o Trolinku.pdf
ISBN
9502165366253

OPIS

Pełna magii Baśń dla dzieci o Trolinku; leśnym stworku , który chcąc ratować swoją rodzinę i leśnych przyjaciół z władzy okrutnej Zmornicy przemierza przez Magiczny Las, Łąkę Dzbaneczników, Pustynię Łez, Lazurowe Bagna, Jezioro Mgieł, Ocean Zjaw, Szklane Góry i wiele innych magicznych miejsc by dotrzeć w końcu do "Zamku Czaszek" i zmierzyć się z okrutną Zmornicą.Bohater na swej drodze pozna przyjaciela psa z którym się zaprzyjaźni, a także inne ciekawe istoty z bajkowego świata magii jak choćby pająka pięciogłowego czy jeżoludki. Baśń prawi o jakże często zapominianych we współczesnym świecie wartościach takich jak : Odwaga, Przyjaźń, Uczciwość, Wiara, Miłość.17 rozdziałów napisanych wierszem z lekkością i artystycznym polotem, 758 zapierających dech w piersiach wierszy, tworzących niezapomniany obraz baśniowego świata widzianego oczyma leśnego stworka. Świata - który mimo swego baśniowego metafizycznego charakteru - przepełniony jest realnymi, ludzkimi emocjami.

DOMEK TROLINKOWY Drogie dzieci; straszne historie lubicie? Ta zdarzyła się naprawdę, uwierzycie? To opowieść o Trolinku, leśnym stworku, Co od dawien dawna mieszka w drzewnym domku. Chatka sobie stoi w turkusowym lesie, Wokół chłodna cisza, echo szept drzew niesie, Baśń o Trolinku.

Basn o Trolinku - Michal Jankowiak ( basn_o_trolinku_-_michal_jankowiak.pdf ) ... To opowiesc o Trolinku, lesnym stworku, Co od dawien dawna, mieszka w drzewnym domku, Chatka sobie stoi, w turkusowym lesie, Wokol chlodna. Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

POWIĄZANE KSIĄŻKI