Polaków seks powszedni

Polaków seks powszedni - Ewa Wąsikowska-Tomczyńska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
WYMIAR
11,23 MB
NAZWA PLIKU
Polaków seks powszedni.pdf
ISBN
5222376832286

OPIS

22 bohaterów, 44 historie. Odważnie, bez cenzury rozmowy o tym, co naprawdę współcześni Polacy ronią w łóżku i poza nim.Literatura faktu w najlepszym wydaniu, gdzie życie pisze najlepsze, najbardziej poruszające i wywołujące dreszcze historie. Najbardziej śmiała opowieść o seksie, jaką kiedykolwiek przeczytacie. W każdym rozdziale cztery opowieści – dwie kobiece i dwie męskie.

Najbardziej śmiała opowieść o seksie, jaką kiedykolwiek przeczytacie. W każdym rozdziale cztery opowieści - dwie kobiece i dwie męskie.

Bohaterowie książki "Polaków seks powszedni", której autorką jest Ewa Wąsikowska-Tomczyńska opowiadają o swoich łóżkowych doznaniach i przeżyciach. "Polaków Seks powszedni" to lektura wywołująca rumieniec, a jednocześnie poruszająca szczerością. Pokazuje, że seksualny standard nie istnieje, że nasze preferencje w sferze intymności bywają różne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI