Polaków seks powszedni

Polaków seks powszedni - Ewa Wąsikowska-Tomczyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
WYMIAR
10,34 MB
NAZWA PLIKU
Polaków seks powszedni.pdf
ISBN
9508101317659

OPIS

22 bohaterów, 44 historie. Odważnie, bez cenzury rozmowy o tym, co naprawdę współcześni Polacy ronią w łóżku i poza nim.Literatura faktu w najlepszym wydaniu, gdzie życie pisze najlepsze, najbardziej poruszające i wywołujące dreszcze historie. Najbardziej śmiała opowieść o seksie, jaką kiedykolwiek przeczytacie. W każdym rozdziale cztery opowieści – dwie kobiece i dwie męskie.

Inspiruje do poszukiwań, do odkrywania pełni swojej ... Polaków SeX powszedni, Ewa Wąsikowska-Tomczyńska - kobieta.interia.pl - 22 rzeczywistych bohaterów i 44 prawdziwe historie… Wydawnictwo Harde przedstawia opartą na faktach najbardziej śmiałą opowieść o seksie, jaka kiedykolwiek ukazała się w Polsce. "Polaków seks powszedni" - rozmowa z autorką - Ewą Wąsikowską-Tomczyńską. HARDE Wydawnictwo.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Polaków seks powszedni - opis produktu: 22 bohaterów, 22 historie, które bez pruderii opowiadają jak uprawiają sztukę miłosną. Historie podzielone są na rozdziały m in: inicjacja, zdrada, fantazje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI